0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Handmade výrobky na želanie

Vence na vchodové dvere

Ďalej >

Krabičky na peniaze pre novomanželov

Ďalej >

Sezónne vence a ikebany

Ďalej >

Vence rôznych tvarov, s rôznymi druhmi kvetov, či už z umelých alebo živých, sú čoraz častejšie obľúbenejšie aj na Slovensku, na dverách vstupných, izbových, príp. bránových. Tešíme sa tomu, pretože to nie len pekne vyzerá, ale keď sa do venca použijú čerstvé a voňavé kvietky, každého hosťa pri vstupe očaríte príjemnou vôňou. Ponúkame Vám takéto vence na objednávku, príp. si môžete vybrať z aktuálnej ponuky v našom e-shope.

Ste pozvaní ako hosť na svadbu svojim blízkym a máte dilemu, aký svadobný, no zároveň praktický dar im darovať? Najčastejšie v dnešnej dobe mladí mladomanželia potrebujú peniažky, no darovať ich len tak v obálke je už predpotopné. Buďte originálny a darujte im finančný dar v našej krabičke pre mladomanželov. Ponúkame Vám rôzne farebné a dizajnové prevedenia, s rôznymi básničkami vo vnútri a s rôznym textom, preto sú krabičky najmä na objednávku, podľa prianí zákazníka, no máme aj aktuálnu ponuku univerzálnych krabičiek v našom e-shope.

Boxy ruží

Ďalej >

Chcete byť originálny a chcete prekvapiť svoju ratolesť na sviatok niečím výnimočným? Nemá to byť nič sladké, ani nudné, ale naopak, praktické a kreatívne? Žiadny problém. Ponúkame Vám naše krabičky s omaľovánkami pre detičky, ktoré sú natoľko priestranné, že do nich môžete vložiť ešte nejaký darček, príp. peniažky alebo zabalené drobné ovocie, príp. kratšie farbičky. Po stranách krabičky /kocky/ sú nalepené rôzne omaľovánky, ktoré deti tak radi vymaľovávajú. Určite ich potešia a zaberú min. polhodinu času. A Vy budete originálny a prekvapíte.

Kvetinové krabičky

Ďalej >